طراحی آشپزخانه، یک عامل مهم برای تجربه رفاه شخصی شما است. این طراحی، فقط نباید شما و خانواده شما را راضی کند، بلکه باید با بقیه فضاهای خانه نیز هم خوانی داشته باشد. به عنوان مثال، شما نباید یک آشپزخانه مدرن با درخشندگی بالا را در یک آپارتمان با شخصیت وینتیج اجرا کنید. همچنین مهم است که: تحت تاثیر روندهای کوتاه مدت قرار نگیرید. در عوض، یک طرح جاودانه را انتخاب کنید تا اطمینان داشته باشید که سالها از آن لذت خواهید برد.


طراحی کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه شما چه نقشی در دکوراسیون منزل شما دارد؟ هنگام طراحی آشپزخانه، باید نقش کابینت ها را در طراحی کلی خانه در نظر بگیرید. کابینت آشپزخانه، حجم زیادی از دیوارها را اشغال می کند ومی‌توانند با سبک آشپزخانه شما هماهنگ شوند.

کابینت های چوبی زیبایی غنی و جنس مقاومی دارند و همیشه در انواع سبک ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. هدف اصلی طراحی کابینت آشپزخانه، باید عملکرد آن باشد.

همچنین کابینت باید به اندازه کافی جادار باشد. در انتخاب کابینت، باید سبک دربها، انواع چوب و طراحی مورد نظر خود را در نظر بگیرید. کابینت های چشم نواز، باید با وسایل اطراف خود کنتراست داشته باشد. در این حالت، کفپوش ها، پیشخوان ها و دیوارها معمولا با هم هارمونی دارند و همین موضوع باعث می‌شود کابینت ها بیشتر جلب توجه کنند.


شما میتوانید با مراجعه به یک طراح دکوراسیون حرفه ای، بیشترین استفاده ممکن را از کمترین فضاها داشته باشید. علاوه بر این طراحی اصولی و حرفه ای آشپزخانه می‌تواند زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان کند.

طراحی انلاین آشپزخانه بدون محدودیت جغرافیایی برای سفارش طراحی باید نقشه و عکس از محیط تهیه کنید. *طراحی براساس خواسته، نیاز و سلیقه کارفرما انجام می شود. *قبل از نهایی شدن طرح امکان ادیت و تغییرات روی طرح می باشد. *تمام مراحل طراحی براساس استانداردهای آیین نامه آشپزخانه صورت میگیرد.

 

جهت طراحی آشپزخانه و اجراء آشپزخانه با ما در تماس باشید.

 

امیر بی پروا
امیر بی پروا
امیر بی پروا